Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Americká hypotéka bez registru

Když někdo vysloví slovo „hypotéka“ představí si většina lidí produkt, který je obtížné získat. To ale nemusí být vždy pravda. Mnohem snadněji získatelným produktem je hypotéka americká. Ještě o něco dostupnější je americká hypotéka bez registru.

O americké hypotéce bez registru

Stejně jako ostatní hypotéky, i americkou hypotéku bez registru je třeba zajistit nemovitostí. Od běžné hypotéky se liší tím, že si lze koupit menší procentuální částku z odhadní ceny nemovitostí. Normální americká hypotéka nabízí částku kolem 70%, když si zvolíte americkou hypotéku bez registru, bývá částka, kterou si lze půjčit, ještě o něco nižší.

Pro sjednání americké hypotéky bez registru nechoďte do banky, ale podívejte se do nabídky nebankovních společností. Jednotlivé společnosti mají poněkud odlišné podmínky pro sjednání americké hypotéky bez registru, ale všeobecně se dá říct, že se jedná o dobrý způsob, jak si zapůjčit větší částku, a to i přesto, že jste třeba měli v minulosti problémy se splácením svých finančních závazků, díky čemuž jste si vysloužili zápis v registru dlužníků. Tento zápis znamená pro žadatele u spousty poskytovatelů červenou.

Pro svou snadnou dostupnost je americká hypotéka oblíbeným prostředkem, který slouží jako první pomoc při odvrácení akutního finančního problému, jako je dražba majetku nebo exekuce. Na rozdíl od běžné hypotéky lze tento typ použít naprosto na cokoliv.

Americká hypotéka získala svůj název podle místa, kde vznikla. Jedná se o stále oblíbenější typ půjčky, a to hlavně právě díky možnosti použít peníze z hypotéky na cokoliv. Snoubí v sobě výhody klasické hypotéky i spotřebního úvěru. Základní americkou hypotéku nabízejí jak bankovní, tak nebankovní společnosti.

Výhody americké hypotéky bez registru

a) Snadná dostupnost

Když víte, že máte zápis v registru dlužníků, ani se nesnažte žádat o jinou, než o americkou hypotéku bez registru. Než abyste složitě hledali jiný produkt, zažádejte si raději ihned o tento typ.

b) Rychlé vyřízení

Jestli jste někdy žádali o klasickou hypotéku, víte, že její vyřízení je běh na dlouhou trať. Naproti tomu americká hypotéka bez registru je vyřízená relativně rychle. To se vám hodí hlavně v případě, kdy potřebujete finance na účtu velice rychle.

c) Možnost podání žádosti přes internet

Když se rozhodnete podat žádost o americkou hypotéku bez registru, nemusíte se z pohodlí svého domova ani hnout. Stačí jen vyplnit předpřipravený formulář, a čekat, až se vám ozve pracovník společnosti, u které jste žádost podali.

d) Málo administrativy

Kolem klasické hypotéky je vždy hromada papírování. Jestli s ní máte zkušenosti, budete příjemně překvapení minimem administrativy, která je potřeba k vyřízení americké hypotéky bez registru.

e) Peníze na cokoliv

Americké hypotéky obecně patří mezi takzvané neúčelové půjčky, a peníze tak můžete použít naprosto na cokoliv.

Nevýhody americké hypotéky bez registru

Snadná dostupnost americké hypotéky bez registru  se může proměnit ve velkou nevýhodu. Když si dostatečně nepromyslíte žádost o tento typ půjčky, můžete se dostat až na samé finanční dno. Poskytovatelé americké hypotéky bez registru si totiž riziko kompenzují vysokým úrokem, kterým je půjčka zatížená. Před klientovou neschopností splácet se navíc chrání tím, že půjčí menší částku z odhadované ceny nemovitosti.

Poskytovatelé americké hypotéky bez registru

Na trhu najdete celou řadu poskytovatelů, kteří americkou hypotéku bez registru nabízejí. Uvedeme si alespoň tři příklady.

ACEMA Credit Czech

Nebankovní společnost ACEMA působí na finančním trhu už od roku 2000. Nabízí zajištěné úvěry, včetně americké hypotéky bez registru na cokoliv. Můžete si půjčit částku mezi sto tisíci a pěti miliony korun, které můžete splácet až dvacet let. Samotné předběžné schválení trvá maximálně několik minut. U žádosti o půjčku odpadá nutnost dokládat své příjmy. ACEMA je seriózní společnost, u které se nemusíte bát žádných požadavků na platbu předem za schválení, nebo skrytých poplatků. Společnost má svůj vlastní etický kodex, ve kterém se zavazuje k odbornosti, průhlednosti a srozumitelnosti informací.

Vitacredit

Známou společností, která má také ve svém portfoliu americkou hypotéku bez registru, je Vitacredit. Půjčit si můžete minimálně padesát tisíc korun. Maximální částka je pak 70% z odhadované ceny nemovitosti. Na konkrétní částce se musíte dohodnout se samotným poskytovatelem. Nejvyšší možná doba splácení je deset let. V tomto případě budete potřebovat potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce (pokud jste OSVČ, tak daňové přiznání), občanský průkaz a nemovitost, kterou budete chtít zastavit. Vyřízení ale ani tak netrvá dlouho.

WPB Capital

WPB Capital je spořitelním družstvem, od kterého si můžete půjčit mnohem vyšší částky. Konkrétně od dvou do sta milionů. Maximálně však do 70% odhadované ceny nemovitosti. Splácet můžete od tří do dvaceti let.

další zajímavé články
  • Zdravotní pojištění OSVČ
  • Revolvingový úvěr
  • Co dělat když zaměstnavatel neplatí mzdu
  • Úskalí internetových nebankovních půjček
  • Jak na žádost o smazání z registru neplatičů
  • Víkendová rychlá půjčka do 10 minut
  • Zkuste investici do stříbra
  • Kredito 24 - rychlá půjčka Kredito24
  • Jak probíhá exekuce?
  • Jak probíhá vyřizování hypotéky