Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Berpůjčku

Pokud chcete dohodnout skutečně zajímavou půjčku, kterou Vám pak budou všichni závidět, zkuste třeba Berpůjčku. Jaké jsou její základní parametry? V čem že spočívá? Nebojte, vše potřebné se hned dozvíte. Půjčit si totiž můžete sumu v rozmezí od dvou do deseti tisíc korun včetně. Doba splatnosti začíná na dvaceti a končí na třiceti kalendářních dnech, takže se dá hovořit o takzvaném krátkodobém úvěru. Peníze jsou k dispozici ihned, okamžitě po schválení půjčky se vydají na Váš bankovní účet a budete jimi moci zpravidla ještě týž den disponovat.

Dobrou možností je například také půjčka bez doložení příjmu Cetelem, díky které si můžete zajistit jednorázový přísun peněz až do výše dvou set tisíc korun, a to vlastně úplně na cokoliv. Minimum pro sjednání úvěru je dvacet tisíc korun, splácet můžete až dlouhých osm let. Vyřízení bez poplatků, nikam nemusíte chodit, prostě a jednoduše maximální pohoda. Tak nač si stěžovat? Popřemýšlejte o Cetelemu klidně nahlas! Rekonstruujte třeba koupelnu nebo si dohodněte konsolidaci stávajících půjček. Vždyť v případě bezúčelové půjčky je to celkem jedno, nemusíte nikomu nic dokazovat, nikdo nic zkrátka ani nechce.

Nebankovní půjčky dnes prostě hýbou světem, a to není jen nějaká planá fráze. Hodnocení zákazníků je velmi důležité, stejně jako abyste věděli dopředu základní parametry každé půjčky, kterou hodláte zvažovat. A právě od toho je tu srovnávač, který Vám vše přehledně probere a vytřídí ty méně výhodné, které Vaši představu tak docela nesplňují a do popředí hodnocení pak vyšle ty, které Vám prostě sednou na míru.

Půjčka je výhodná pro spoustu záležitostí. Například rozjezd vlastního podnikání se často nedá bez půjčky vůbec zajistit, každý z nás tohle asi zná, že? A ano, spoustu dalších věcí prostě bez půjčení peněz nejde, když se zaměstnavatel třeba zpozdí s výplatou, co říkáte?

další zajímavé články
  • Jak probíhá exekuce?
  • Představení Air Bank
  • Nebankovní půjčky jsou stále velice oblíbené
  • Půjčka do výplaty na složenku
  • Půjčit si i banky nebo u nebankovní společnosti?
  • Co dělat, kdy splátky hypotéky přerostou před hlavu
  • P2P půjčka - šance pro investory a pro žadatele o úvěr
  • Dědictví ze zákona bez závěti
  • Půjčka v hotovosti stále ještě existuje
  • Snadná dostupnost, vyšší náklady - to jsou rychlé půjčky