Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

ESSOX půjčka online všem

Potřebujete si vyřídit půjčku a vybíráte z nabídky finančního trhu pro vás ideální variantu? Essox půjčka patří mezi známé produkty, nyní si ji společně popíšeme.

Společnost ESSOX

ESSOX s.r.o. patří mezi významné nebankovní společnosti, které na našem finančním trhu nabízejí své služby. Firma je součástí mezinárodní finanční skupiny Société Générale a spadá pod Komerční banku. V naší republice působí od roku 1993, má zde tedy již svou tradici. V roce 2004 došlo ke spojení společnosti ESSOX LEASING a.s. a Franfinance Consumer Credit a poskytovatel byl zařazen pod skupinu Komerční banky.

Jako nebankovní společnost působící na našem trhu je pochopitelně také členem různých asociací, jako jsou především Česká leasingová a finanční asociace, dále také Nebankovní registr klientských informací, sdružení SOLUS, Bankovní registr klientských informací a v neposlední řadě i Asociace pro elektronickou komerci.

Hlavní činnost společnosti ESSOX je zaměřena na poskytování základních finančních produktů, jako jsou různé účelové a neúčelové půjčky, nákupy na splátky a kreditní karty. Navíc najdeme v její nabídce také pojištění, financování skladů partnerů a financování technologií pro obchodní partnery.

ESSOX půjčka

Základním produktem je ESSOX půjčka, což je hotovostní neúčelový úvěr, pomocí něhož lze tedy financovat cokoliv. Díky tomu je velká pravděpodobnost, že by i vám mohla svými parametry vyhovovat. Poskytované částky jsou v rozmezí 15-200 tis Kč s volitelnou dobou splácení 6-84 měsíců. ESSOX půjčka je určena jak fyzickým osobám, tak i podnikatelským subjektům a nepodnikatelům. Mezi hlavní přednosti, které jistě oceníte, patří nulový poplatek za vyřízení, nulové měsíční poplatky a také to, že je v ní zdarma zahrnuto pojištění schopnosti splácet úvěr.

Společnost ESSOX – další produkty

Financování automobilů:

Společnosti ESSOX můžete využít také ke koupi nového nebo ojetého vozu a to do stáří max. 11 let. Můžete zde využít buďto úvěru, nebo leasingu, záleží pouze na vašem rozhodnutí, co je pro vás výhodnější.

Rozhodnete-li se financovat váš nový automobil prostřednictvím společnosti ESSOX, můžete si půjčit až 100% z hodnoty automobilu . Splácení lze rozložit do měsíčních splátek v délce 12-84 měsíců.  Mezi základní přednosti patří rychlé vyřízení, garance neměnné výše splátek po celou dobu trvání úvěru, možnost sjednání výhodného pojištění a také možnost předčasného splacení a to kdykoli. V případě, že se rozhodnete uzavřít zmiňovanou smlouvu, připravte si občanský průkaz, řidičský průkaz, potvrzení o zaměstnání na hlavní pracovní poměr a případné další informace. Jste-li OSVČ nebo firmou, bude po vás poskytovatel požadovat ještě živnostenský list s minimálně 3 měsíční činností, u právnických osob je podmínka prokazatelné činnosti alespoň jeden rok.

Financování zboží a služeb

Prostřednictvím tohoto produktu můžete financovat nákup zboží nebo služeb v celkové hodnotě 20-200 tis. Kč a půjčit si můžete až 100% z výše pořizovací ceny. Vztahuje se např. na spotřebiče, elektroniku, zahradní techniku, zájezdy nebo nábytek. Délku splatnosti je možné volit v rozmezí 3-72 měsíců. Uzavření smlouvy je v tomto případě jednodušší, postačí vám dva doklady totožnosti. Opět zde funguje možnost předčasného doplacení úvěru, garantována je výše splátky po celou dobu splácení a samozřejmostí jsou nulové poplatky.

Kreditní karty

Společnost ESSOX nabízí vybraným klientům kreditní kartu  s názvem Bonus Futuro. Umožňuje čerpání peněz navíc a v případě, že splatíte částku v rámci bezúročného období, které je 40 dní, neplatíte žádný úrok.

Jednou z výhod je, že po každé provedené transakci je vám bezplatně zaslána informační SMS zpráva, a tak máte neustálý přehled o pohybech na kartě. Poplatek za vedení karty je vám odpuštěn vždy, když daný měsíc kartu alespoň jednou využijete. Tuto kreditní kartu můžete využívat i v zahraničí a musíme připomenout také další pozitivum, že je možné z ní převést finanční prostředky na běžný účet.  Součástí karty je automaticky také pojištění schopnosti splácet, které vás chrání v situacích, kdy např. přijdete o zaměstnání. Navíc si můžete libovolně vybrat i z dalších doplňkových pojištění.

Pojištění

Všeobecně nabízejí všechny společnosti různá pojištění k nákupům na splátky, půjčkám, kreditním kartám i financování nových nebo ojetých automobilů.

Společnost ESSOX nabízí v tomto směru tyto produkty:

Smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla: Jedná se o povinné pojištění, které se vztahuje na každé vozidlo a každý majitel ho musí uzavřít.

Havarijní pojištění: Doplňkový produkt sloužící k pokrytí škody na vašem vlastním vozidle v případě dopravní nehody ale také při živelné pohromě nebo vandalismu.

Pojištění schopnosti splácet: Pojištění, které má za úkol chránit klienta při nečekaných životních událostech a následných finančních potížích, jako jsou pracovní neschopnost, invalidita, úmrtní nebo ztráta zaměstnání.

Doplňkové pojištění kreditních karet: Je nabízeno ve dvou variantách, Vega a Super Vega. Vega zahrnuje pojištění nákupu za nejnižší cenu a nabízí kompenzaci případného rozdílu, dále zahrnuje pojištění zakoupeného zboží v případě násilného přepadení nebo vloupání a také pojištění bezpečného transportu po zakoupení k vám domů. Pro lepší představu uvedeme příklady. S doplňkovým pojištěním Vega získáte např. peněžitou náhradu při krádeži nebo zneužití vašeho mobilního telefonu, při odcizení klíčů, osobních dokladů, kreditní karty a vztahuje se také na hotovost z bankomatu, v případě, že vám byla ukradená nebo jste ji ztratili.

další zajímavé články
  • Půjčit si i banky nebo u nebankovní společnosti?
  • Půjčka v hotovosti stále ještě existuje
  • Sedm kroků k úspěšnému získání hypotéky na bydlení
  • Jak v krátkosti investovat do zlata
  • Jak na zrušení registrace k Dani z přidané hodnoty (DPH)
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Americká hypotéka
  • Nebankovní rychlá půjčka 10 000 ihned na účtu
  • Zdravotní pojištění
  • Rychlé půjčky