Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Kreditní karta pro každého

Bez kreditní karty si určitě mnozí z nás ani neumí představit život, přitom ještě před pár lety to rozhodně nebyla častá výbava českých peněženek. Tato novinka šetří čas při nákupech a můžete si díky ní dovolit zajímavý úvěr, takže co chtít ještě více? Ano, zbývá jediné, dobře si vybrat tu svou kreditku, která Vás bude pár let provázet životem. Ale jak na to? Taková nabídka, jako je dnes, tu ještě nikdy nebyla, na tuzemské podmínky je to skoro zázrak. Prohlédněte si proto spolu s námi srovnání kreditních karet podle základních parametrů, rádi Vám poradíme, jak na to!

Nemusíte se omezovat, podmínek není mnoho

Když chcete kreditní kartu, není důvod tuto myšlenku přímo zavrhnout. Má totiž nepopiratelné výhody, které mohou přijít kdykoliv vhod. Tak například, čerpat můžete úvěr až do výše čtvrt milionu korun, což rozhodně není vůbec k zahození. Je tu také bezúročné období, během nějž neplatíte ani korunu navíc. A jaká že je konkrétní nabídka na tuzemském trhu, na co se můžeme zaměřit? Je toho opravdu hodně, tak pojďme na věc a pár možností si pěkně představme!

ČS Odměna je kreditní kartou, kterou vydává Česká spořitelna. Tato banka je na trhu už pěknou řádku let a rozhodně patří mezi ty zavedené. Na úrok, který začíná na hranici 24 procent, můžete čerpat úvěrový limit až do výše 200 tisíc korun, bezúročné období v tomto případě činí 55 dnů. Vedení karty není zcela zdarma, jako je tomu jinde, platíte zde 39 korun měsíčně, nejde ale rozhodně o nijak velký poplatek.

Co třeba Lady karta?

Komerční banka má také novinku, která je určena zejména ženám, co mají zálibu v častém nakupování a nechtějí stát potupné fronty v nákupních centrech a supermarketech. Lady karta od KB s sebou přináší možnost až pětačtyřicetidenního bezúročného období a úvěrový limit až do hranice čtvrt milionu korun. A pozor, vedení karty je navíc zcela zdarma. Karta má platnost po dobu tří let a vyřídit si ji můžete prakticky během několika málo minut, skoro žádná administrativa tu nečeká, úřední šiml řehtat nebude. Kreditní karta prostě usnadňuje život! 
další zajímavé články
  • Jak vyhlásit osobní bankrot a jaké jsou podmínky
  • Nebankovní půjčky
  • Na co si dát pozor při koupi auta?
  • Jak hledat tu nejlepší půjčku?
  • Centrální registr dlužníků
  • Možnosti půjček pro podnikatele
  • Rychlé půjčky bez nahlížení do registru dlužníků
  • Americká hypotéka
  • Co vědět při půjčce na směnku?
  • Půjčka bez registru a zástavy hned