Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Kredito 24 - rychlá půjčka Kredito24

V poslední době roste v české republice obliba krátkodobých půjček. Tento finanční produkt je nabízen celou řadou společností. Jedním z poskytovatelů je i služba Kredito24, s kterou už jste určitě setkali prostřednictvím televizní reklamy. Podívejme se proto na služby poskytované touto společností detailněji.

Každý z vás určitě zažil v životě chvíli, kdy nutně a hlavně rychle potřeboval menší nebo větší finanční obnos. Stane se to poměrně snadno. Můžete mít autonehodu, nebo se jen auto porouchá. Praskne vám odpad u pračky a ještě nešťastnou náhodou vytopíte souseda. Nebo se připravujete na aktivně strávenou dovolenou a vaše staré kolo zrovna dosloužilo. Potřebujete si proto koupit nové, ale nedostává se vám hotovosti. Peníze můžete potřebovat i v podnikání, například když se vinou odběratelů dostanete do platební neschopnosti. V případě, že jste vyčerpali levnější způsoby získání peněz, zkuste začít uvažovat o rychlé krátkodobé půjčce.

Jaké služby poskytuje Kredito24?

Kredito234 (Kredito24.cz) poskytuje malé půjčky až do výše 12 500 Kč. Jste li-poprvé u této společnosti, můžete si půjčit ještě navíc 4 500 Kč. Již jsme zmínili, že se jedná o rychlé půjčky. A to v obou směrech. Vy sice dostanete rychle půjčku, ale musíte ji také relativně rychle splatit. Zpravidla do 30 dnů.

Nejste nijak omezeni v celkové výši vypůjčené částky. Půjčit si můžete přesně tolik, kolik potřebujete, tedy ne jen pevně dané půjčky. Tato forma mikropůjčky je ve své podstatě unikátní. U bankovních domů nic takového neexistuje. Banky totiž většinou půjčují přesně dané částky, které jsou zaokrouhlené na tisíce, desetitisíce nebo statisíce. Bankovní půjčky se také splácejí mnohem delší dobu. Je však jasné, že banky vám půjčí i více, než je 12 500.

Výhody půjčky Kredito24

Rozhodně tou největší z výhod je rychlost vyřízení půjčky od podání žádosti až po její připsání na účet. Vše je transparentní, rychlá půjčka neobsahuje žádné skryté poplatky.  Nesetkáte se tak obvyklými triky bankovních společností, s titěrným písmem ve smlouvě. Půjčky penz od této společnosti jsou plně automatizované. To znamená, že od chvíle podání žádosti trvá jen patnáct minut, než se dozvíte, zda byla vaše žádost schválena. Žádost můžete podat v kteroukoliv denní dobu, vše se vyřizuje online, bez zdlouhavého posílání smluv či ověřování kontaktů.

Nevýhody půjčky přes Kredito24

Velkou nevýhodou je, jak už to tak u společností poskytujících nebankovní půjčky bývá (např. Ferratum, Crediton, Home Credit, Providnet) vyšší celková cena půjčky. Myslíme tím tzv. RPSN, čili celkové roční náklady na půjčku. U bankovních půjček se setkáme s RPSN v rozsahu od 5% do 25%. U nebankovních půjček se pohybujeme v řádech stovek až tisíců procent.

Pokud si tedy u Kredito24 půjčíte třeba 5000 Kč se splatností třicet dnů, na konci zaplatíte 6 500 Kč. To je pomocí RPSN vyjádřeno jako 2 234%. Je proto třeba pečlivě zvažovat, jestli je půjčka skutečně nutná. V případě, že vám půjčka přinese nějaké zhodnocení, které je vyšší, než celková výše půjčky, tak se rozhodně takový krok vyplatí. V případě spotřebitelských úvěrů (na úvěr na auto, ledničku, dovolenou) se více vyplatí šetřit.

Zajímavostí je půjčka na jeden den. V takovém případě se RPSN zastaví až na obrovských 100 000%.

Kredito24 patří mezi obvyklé poskytovatele rychlých půjček. Rychlé půjčky s krátkou dobou splatnosti mohou mít smysl. Je však nezbytné si velmi dobře propočítat celkové náklady půjčky. Je třeba také pamatovat na schopnost dostát závazkům.

další zajímavé články
  • Nebankovní půjčky jsou stále velice oblíbené
  • Jak probíhá vyřizování hypotéky
  • Jak probíhá exekuce?
  • Zdravotní pojištění zaměstnanců
  • Jak vybrat dobrého finančního poradce
  • Vyberte si férovou půjčku a získejte peníze zdarma!
  • Americká hypotéka
  • Jak v krátkosti investovat do zlata
  • Půjčka bez registru a zástavy hned
  • Berpůjčku