Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Nebankovní rychlá půjčka 10 000 ihned na účtu

O půjčky už dávno nechodíme žádat jenom do bank. Nebankovních společností je čím dál více a jejich nabídka produktů rozmanitá. Nejlepším finančním produktem při nutnosti okamžitého řešení finanční krize je rychlá krátkodobá půjčka 10 000 Kč, které budete mít na účtu téměř okamžitě.

O půjčce ve výši 10 000 Kč ihned na účet

Nebankovní půjčka ve výši 10 000 Kč nabízí jednoduché a hlavně bleskové vyřízení půjčky menší částky. Situace, kdy lidé potřebují vyřešit obtížnou situaci s financemi velice rychle, pokud možno okamžitě, není nijak neobvyklá. Pokud mají k dispozici finanční rezervu v dostatečné výši, nemusí nic jiného řešit. Horší je, když žádné peníze stranou nemají. V takovém případě přichází na řadu půjčka. Jedinou nevýhodou rychlé půjčky je fakt, že čím rychlejší je vyřízení půjčky, tím vyšší bude následně úrok. Musíte si tedy důkladně promyslet, zda je pro vás důležitější příznivější úroková sazba nebo rychlost, s jako přistanou peníze na vašem účtu.

S rychlou půjčkou ve výši 10 000 Kč se setkáte u spousty nebankovních společností. Každá z nich má tento produkt nastavený trochu odlišně. Jediné, v čem bývají stejné, je možnost podání žádosti o půjčku online z pohodlí vašeho domova a automatické posouzení žádosti, které celý proces značně urychluje.

Jestli si říkáte, proč je částka u této půjčky zrovna 10 000 Kč, odpověď je velice prostá. Samozřejmě si můžete zvolit produkt, ve kterém si půjčíte například pět tisíc, ale 10 000 Kč nejlépe pokryje neočekávané náklady, jako je potřeba koupě nového spotřebiče nebo doplatek za energie.

Výhody půjčky 10 000 Kč ihned na účet

a) Rychlost

Největší výhodou, pro kterou je produkt tolik oblíbený, je rychlost. Jakmile se dostaví nečekaný výdaj, který částka 10 000 Kč bez problému pokryje, ocitnou se vám peníze na účtu velice rychle, a vy tak můžete hned začít problém řešit.

b) Podávání žádosti i vyřízení online

Ruku v ruce s rychlostí jde možnost podání žádosti i vyřízení půjčky online. Díky této možnosti můžete o půjčku požádat uprostřed noci, a nebudete muset čekat na úřední hodiny.

c) Jednoduchost

Aby bylo něco rychlé, musí to být nutně jednoduché. To platí i pro tento případ. Proto je většina žádostí vyhodnocovaná automaticky a bez zbytečných průtahů, které mají tak v oblibě bankovní instituce.

d) Malé nároky na žadatele o půjčku

Nároky na žadatele jsou minimální, proto je téměř stoprocentní pravděpodobnost, že bude půjčka schválena.

e) Peníze na cokoliv

Nikdo se vás nebude ptát, na co chcete peníze z půjčky využít. Je to pouze na vašem rozhodnutí, jak s nimi naložíte.

Nevýhody půjčky 10 000 Kč ihned na účet

Jak už jsme psali výše, vyřízení tohoto typu půjčky je velice rychlé. Aby mohlo takto rychle proběhnout, neprověřují poskytovatelé bonitu žadatele. Tento fakt sice zajišťuje schválení půjčky, ale riziko, které musí poskytovatel podstoupit, bohužel vyrovnává vyšší úrok těchto půjček. Proto si vždy řekněte, jestli je tato půjčka pro vás výhodná, a zda ji budete schopní splácet. Snadno dosažitelná půjčka je až příliš velkým lákadlem, a mohla by vás dostat do finančních problémů, v horším případě až do dluhové pasti. Nejprve si také porovnejte poskytovatele a výhodnost půjček.

Poskytovatelé půjčky 10 000 ihned na účet

Poskytovatelů tohoto typu půjčky je celá řada. My si představíme tři z nich.

Ferratum

U této společnosti si můžete půjčit ihned 10 000, ale i méně, pokud potřebujete částku nižší. Vyřízení půjčky je jednoduché, a tedy i hodně rychlé. Půjčku budete mít na účtu do několika hodin. Hodí se v případě, kdy máte nečekaný výdaj, a víte, že peníze na splacení budete mít příští měsíc k dispozici. Splacení totiž probíhá jednorázově a to po 7 – 45 dnech od schválení půjčky. Díky tomu se k půjčce nepřičítá úrok, ale pouze fixní poplatek za vyřízení.

Multirent

Mnohem více variant nabízí společnost Multirent. Můžete si půjčit od 10 000 do 30 000 korun, přičemž si můžete nastavit jak výši splátky, tak dobu splatnosti (12 – 36 měsíců). Půjčka si díky tomu sestaví tak, jak mu vyhovuje.

I tato společnost poskytuje půjčku velice rychle. Jen podmínky jsou o něco přísnější. Abyste na půjčku dosáhli, musíte být občanem České republiky starší osmnácti let a nesmí proti vám být vedena exekuce. K žádosti o půjčku se přikládá hned několik dokumentů: občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list,…) a také vyúčtování poplatků za elektřinu a doklad o zaplacení za poslední dva měsíce. Pokud byste na tuto půjčku nedosáhli, můžete o ni zažádat se spolužadatelem.

Brio Czech

Českou nebankovní společnost Brio Czech založili v roce 2011 experti v oboru, kteří měli zkušenosti s tím, o co mívá klientela největší zájem. Kromě půjčky 10 000 ihned na účet, která je poskytovaná velice rychle, si lze půjčit až několik milionů. Při půjčení menší částky nemusíte mít ručitele ani majetek do zástavy. Společnost také nezajímá, zda máte zápis v registru dlužníků.

další zajímavé články
  • Zdravotní pojištění
  • Půjčka 5000 Kč před výplatou
  • Dědictví ze zákona bez závěti
  • Předčasné splacení hypotéky se nemusí vyplatit
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Půjčka až domů a bez poplatku. Známe tu nejlepší!
  • Evropská karta mládeže EURO26
  • Vysvětlení pojmů superhrubá, hrubá a čistá mzda
  • Půjčka bez registru a zástavy hned
  • Snadná dostupnost, vyšší náklady - to jsou rychlé půjčky