Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

NetCredit půjčka

V současné době existuje mnoho nebankovních společností, které se zaměřují na poskytování půjček prostřednictvím internetu. Jednou z nich je i Net Credit půjčka.

Nebankovní půjčky online obecně

Nebankovní půjčky online si budují na trhu silnou pozici. Umožní lidem půjčit si během chvíle bez toho, aby museli kamkoliv chodit. Většinou je pro tyto půjčky typické, že je velmi snadné je získat. Jde hlavně o krátkodobé půjčky na menší sumu peněz. Konkrétní podmínky se samozřejmě mění podle toho, koho kvůli půjčce oslovíte.

Nebankovní půjčky online mají své výhody, především jde o výše zmíněnou pohodlnost a jednoduché podmínky, ale důležité je dobře konkrétního poskytovatele vybírat. Přeci jen jde o anonymnější způsob získávání půjčky a je více než žádoucí vědět, od koho si půjčujete. Předejdete tak pozdějšímu rozčarování.

Společnost Net Credit

Jedním z poskytovatelů online půjček je nebankovní společnost Net Credit. Jde o společnost, která působí v České republice od roku 2012. Zaměřuje se na poskytování rychlých půjček.

Společnost nabízí půjčky, které mají být pohotovou reakcí na nedostatek peněz na menší výdaje až do částky 12 000 Kč. Můžete se jednat o různé nákupy a další krátkodobé finanční řešení.

Pro svou činnost využívá Net Credit moderní technologická řešení, které pomáhají urychlit vyřizování půjček. Tím jejich vyřizování maximálně zjednodušuje.

O Net Credit půjčce

Net Credit půjčka je poskytována v částce do 12 000 Kč, a to na dobu jednoho až třiceti dnů s možností prodloužení. Půjčku je nutné splatit či prodloužit před uplynutím doby splatnosti.

Net Credit půjčka slouží na různé výdaje. Jsou jen na vás. Jde totiž o neúčelovou půjčku. Je však vhodné řešit jí pouze krátkodobé finanční nedostatky. Je zde krátká doba splatnosti, takže pokud víte, že se do měsíce vaše situace nevyřeší, není vhodné si brát půjčku. Lidé si prostřednictvím tohoto produktu půjčují nejčastěji před výplatou s tím, že po výplatě peníze splatí.

První půjčku u Net Credit si sjednáváte online cestou. Ovšem po uhrazení první půjčky máte možnost zažádat o ni SMS v požadovaném tvaru.

Podmínky NetCredit půjčky

Net Credit půjčka je určená občanům České republiky, kteří jsou ve věku od 20 do 70 let a mají trvalý pobyt na území České republiky. Dále se vyžaduje, aby žadatelé neměli aktivní záznamy v registrech dlužníků (samozřejmostí je, že žadatel není v exekuci a nežádá o oddlužení) a nutný je pravidelný měsíční příjem. Dalšími podmínkami jsou účet v některé z českých bank a aktivní připojení do mobilní sítě.

Pro získání půjčky je nutné vyplnit registrační formulář a vybrat si variantu produktu dle částky a doby splatnosti.

Další informace o Net Credit půjčce

Net Credit půjčka je rychlá a zároveň bez zajištění a dokumentace, což s ní dělá snadno dostupný produkt. Skutečně nebudete muset na půjčku téměř vůbec čekat. Po podání žádosti získáte smskou či e-mailem rozhodnutí o jejím poskytnutí či neposkytnutí do několika minut.

Pro získání úvěru nepotřebujete žádné doklady. Je poskytován v elektronické podobě, takže potřebujete pouze e-mailovou adresu, počítač, připojení na internet a bankovní účet v některé z českých bank.

U Net Credit můžete mít aktivní vždy jen jednu půjčku až do výše 12 000 Kč. Této částky je však možné dosáhnout pouze při opakovaném sjednávání půjčky. Při prvním úvěru si můžete půjčit až 4 500 Kč. Minimální částka, kterou vám společnost půjčí, je 1 500 Kč. Půjčku můžete splatit kdykoliv před uplynutím výpůjční lhůty. Půjčku lze splácet prostřednictvím internetového bankovnictví či na pobočce banky.

další zajímavé články
  • Co dělat, kdy splátky hypotéky přerostou před hlavu
  • Představení Air Bank
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Předčasné splacení hypotéky se nemusí vyplatit
  • Co vědět při půjčce na směnku?
  • Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
  • Nebezpečí přepojištění a podpojištění
  • 3 nejvýhodnější půjčky bez ručitele
  • Kontokorentní úvěr
  • ESSOX půjčka online všem