Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Online půjčka 10 000 všem hned na účet

Tzv. nebankovní půjčky jsou v dnešní době silně progresivní sférou finančního podnikání. Klientům je nabízeno velké množství nejrůznějších typů nabídek. Vybere si každý, ať už je účel půjčky jakýkoliv. Potřebujete-li si rychle půjčit 10 000 Kč, je tu pro vás půjčka s názvem 10 000 ihned na účet.

Online půjčky 10 000 hned na účet

Produkt 10 000 ihned na účet je typem nebankovní půjčky, jejíž podobu můžeme snadno rozpoznat už z jeho názvu. Jedná se o půjčky, které jsou postaveny na rychlém poskytnutí menší částky peněz.

Dnes a denně se setkáváme se situacemi, kdy jsou lidé nuceni řešit své finanční záležitosti velmi rychle. Není to problém, pokud mají dostatečně velkou částku peněz v rezervě. Jsou však situace, kdy dotyční peníze nemají. Tento produkt je určen přesně pro tyto případy. Nemusíte se tak již dostávat do nepříjemných situací, které by vám hrozily v případě, kdybyste včas nezaplatili. Je jasné, že rychlé vyřízení půjčky se bohužel pojí i s vyšší úrokovou sazbou.  Zákazník by proto před pořízením půjčky měl zvažovat, co pro něj důležitější – nižší úrok či rychlost vyřízení.  

Půjčky 10 000 ihned na účet naleznete v portfoliu hned několika společností. Z tohoto důvodu se liší v některých svých prvcích, většinou jsou však nastavené tak, že jsou žádosti – ve snaze co nejvíce zrychlit celý proces poskytnutí půjčky – posuzovány automaticky. Tyto žádosti je dnes už možné podávat elektronickou formou.

Proč právě částka 10 000 korun? Prohledáme-li produkty dostupné na finančním trhu, objevíme řadu podobných nabídek s mírně odlišným nastavením a na jinou částku. Dlouhodobá zkušenost praví, že právě 10 000 Kč je často požadovaná částka, která je schopná pokrýt neplánované výdaje, jako jsou složenky apod. Rozhodně se vždy jedná o krátkodobou půjčku.

Výhody rychlých minipůjček

Největšími pozitivy půjček 10 000 ihned na účet rozhodně patří:

Rychlost půjčky: Rychlost je základní podmínkou tohoto produktu. Potřebujete-li pouze 10 000 Kč, za to co nejdříve, je půjčka 10 000 ihned na účet to pravé pro vás.

Jednoduchá podstata produktu: Chceme-li být při vyřízení půjčky skutečně co nejrychlejší, je nutné, aby její vyřízení bylo pokud možno bez zbytečných úkonů při jejím vyřizování. Z tohoto důvodu má většina subjektů poskytujících tyto služby nastavené automatické vyřizování žádosti.

Online vyřízení: Další výhoda, která jde ruku v ruce s rychlostí vyřízení. I pro samotného žadatele je to mnohem pohodlnější. Nemusí chodit nikam na pobočku a o půjčku může zažádat dvacet čtyři hodin denně a sedm dní v týdnu.

Minimální nároky na žadatele: Půjčka je nastavená tak, aby bylo její vyřízení přístupné skutečně pro každého a aby se co nejvíce zvýšila šance, že bude vaše žádost kladně vyřízena.

Peníze na libovolné účely: Na co vypůjčené peníze použijete je čistě na vašem rozhodnutí.

Nevýhody rychlých minipůjček

Klíčovou vlastností nebankovních online půjček 10 000 hned na účet je jejich rychlé schválení. Aby bylo možné tuto vlastnost dodržet, poskytovatelé neprověřují bonitu žadatele. Kvůli tomu jim samozřejmě rostou jejich rizika a jsou nuceni si je kompenzovat vyššími úroky. Dalším problémem může být také dluhová past, do které můžete snadno spadnout, pokud dobře neodhadnete své možnosti splácení. Pozorný je třeba také být při vyhledávání vhodného poskytovatele půjčky. Jejich výhodnost se různí.

Poskytovatelé online půjček

Níže naleznete tři nebankovní společnosti, které poskytují půjčky 10 000 hned na účet. Je to však jen výsek z celého trhu, kde se těchto společností pohybuje celá řada.

Multirent

Společnost multirent poskytuje své půjčky v několika různých variantách. Půjčit si je možné v rozmezí 10 000 až 30 000 Kč a s dobou splatnosti 12 až 36 měsíců. Půjčku lze díky množství variant co nejvíce individualizovat na míru žadateli. Společnost si zakládá na rychlém vyřízení žádosti. Půjčky 10 000 ihned na účtu jsou určeny bez rozdílu všem občanům ČR, kteří jsou starší osmnácti let a není na ně vedena exekuce. K žádosti o půjčku se předkládá občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a také předpis elektřiny a její úhrady v posledních dvou měsících. O půjčku je možné zažádat se spolužadatelem.

Ferratum

Také společnost Ferratum nabízí rychlé půjčky typu 10 000 ihned na účet. V případě, že žadatel nepotřebuje tuto částku, je možné si půjčit i méně. Ferratum si zakládá na jednoduchosti, vyřízení půjčky je tak maximálně rychlé. Odpadá tak zdlouhavé čekání na půjčku a ani splácení se nestane dlouhodobou zátěží pro váš rozpočet. Splácí se totiž ve formě jedné jediné splátky po 7 až 45 dnech. U těchto půjček se neplatí úrok, ale fixní poplatek za každou z nich.

Brio Czech

Brio Czech je společností založenou v roce 2011 lidmi, kteří již delší dobu pracovali v oboru. Přesně tak věděli, o jaké produkty mají žadatelé největší zájem. U Brio Czech si můžete vypůjčit od 10 000 až po několik milionů. Jedná- li se o menší částku, jsou půjčky vyřizovány velmi rychle. Při dojednávání produktu se nemusí ručit majetkem a u žadatele není nahlíženo do registru dlužníků.  

další zajímavé články
  • Představení Air Bank
  • Založení a vznik akciové společnosti
  • Zdravotní pojištění zaměstnanců
  • ING Konto
  • Úskalí internetových nebankovních půjček
  • ESSOX půjčka online všem
  • Půjčka 5000 Kč z pohodlí domova
  • Půjčky pro nezaměstnané
  • Půjčka až domů a bez poplatku. Známe tu nejlepší!
  • Eskontní úvěr