Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Potřebuji peníze aneb jednoduché řešení v podobě nebankovní půjčky

Rychlá dohoda, minimum podmínek. Přesně takový může být krátkodobý úvěr, o němž uvažujete. 

Proč ještě v dnešním světě na něco čekat, když máme k dispozici internet a odpověď na nějakou otázku může přijít doslova obratem? Přesně o tom jsou totiž nebankovní půjčky, neboť do banky už nemusíte a byla by škoda nevyužít řešení, které nabídne rychlou reakci. Dělat si vrásky přeci nemá smysl, zvláště kvůli nenadálým výdajům. Půjčka je vyřízená doslova za pár minut a nemusíte kvůli ní nikam chodit osobně, studovat obsáhlé smlouvy a podepisovat dokumenty, kterým příliš nerozumíte. Je to tak snadné! 

Stačí jen pár minut strávených u počítače

Všechny formality se vyřídí velmi snadno a rychle, nedojde k žádným komplikacím, není nutné stihnout otevírací dobu kamenných poboček a brát si tak například dovolenou v zaměstnání. Když si řeknete jasně – potřebuji peníze – nehodláte přece někde dlouho čekat, že? Naopak, složenky nepočkají a naléhavý výdaj se sám od sebe nevyřídí. Namístě je rychlé řešení, ideálně takové, které je možné uskutečnit z pohodlí domova. Že je to nereálné? Vůbec ne, s dnešními možnostmi jde naopak o cestu, která se může týkat tisíců zájemců, odbavení žádosti pak bude hodně rychlé! 

Bez dalších otázek aneb bezúčelová půjčka

Pokud se neradi svěřujete, zvláště pokud jde o soukromé záležitosti, je krátkodobá půjčka dobrým řešením situace, která nesnese odkladu. Potřebujete něco zaplatit? Koupit náhradu za vysloužilou elektroniku? Potom se nebojte, že se někdo bude ptát na konkrétní důvod, kvůli nimž vyplňujete formulář žádosti o půjčku. Ta totiž bude zcela bezúčelová, jinak řečeno – není třeba osvětlovat, proč chcete peníze, protože u krátkodobé půjčky není tento údaj příliš podstatný. Nejde přeci o hypoteční úvěr, kde je naopak prověřování bonity klienta dosti důležitou položkou. A kolik si tedy vlastně můžete půjčit? Půjčka na 30 dní nabízí následující možnosti…

 • 1 000 Kč je nejnižší možná půjčka, naopak 20 000 Kč je zde maximem. Kolik si vyberete vy?
 • Lhůta splatnosti může mít kvarteto různých podob. Jeden, dva, tři nebo třeba i čtyři týdny.
 • Pokud nebudete moci tuto lhůtu z nečekaného důvodu dodržet, za poplatek lze prodloužit.

Dostupná pro všechny, je zde minimum podmínek

Nemáte rádi, když opravdu nevíte, na čem jste? Taková věc se vám ale rozhodně s krátkodobou nebankovní půjčkou stát nemůže! Naopak, jednotlivé kroky jsou velmi jednoduché a samotný kontaktní formulář je dosti krátký, uvedete do něj jen základní údaje – a pak vyčkáte na potvrzení a schválení. Co přesně se po vás bude chtít? Kolik osobních dat je nutné uvést, aby mohlo dojít k bezproblémovému převodu vyžádaných financí ještě dnes?

 • Uvést trvalé bydliště. To by mělo být bezpodmínečně v ČR, šance se otevírá tedy i cizincům. Nutnou podmínkou pro schválení žádosti o půjčku totiž není samotný občanský průkaz. 
 • Doklad o příjmech. Nezáleží na tom, jestli se živíte jako OSVČ nebo zaměstnanec, rozhodující je, abyste mohli doložit, že na půjčku opravdu máte – konkrétně výpisem z bankovního účtu.
 • Kontaktní údaje – email, telefon. Ty jsou totiž v dnešním světě hodně důležité. Jen si představte, kdybyste je nemohli využívat? Potom by každodenní život byl velmi složitý!

A na závěr, dovolte jednu malou radu. Půjčit byste si měli jen tolik, kolik zvládnete bez potíží splatit, to je známé ekonomické pravidlo, na němž by měla fungovat každá zodpovědná domácnost. V případě, že tomu tak nebude, dostáváte se na okraj dluhové pasti. Bude proto lepší si každou půjčku dobře promyslet, jde přeci o peníze – a tady je zodpovědný přístup zcela namístě! A to i tehdy, když jde o relativně malou finanční částku.

další zajímavé články
 • ESSOX půjčka online všem
 • Nebankovní půjčky jsou stále velice oblíbené
 • Půjčka v hotovosti stále ještě existuje
 • Jiný název pro půjčku před výplatou? Rozhodně Finská půjčka
 • Zdravotní pojištění OSVČ
 • Jak vybrat dobrého finančního poradce
 • Kam s uspořenými penězi? Zkuste spořící účet ING
 • Rychlé půjčky
 • Pojištění odpovědnosti
 • Nebankovní rychlá půjčka 10 000 ihned na účtu