Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Představení Air Bank

Poslední dobou se v České republice roztrhl pytel s novými moderními bankami, které slibují jen ty nejlepší služby pro své klienty. Nevýhodou může být jejich ne moc dlouhá tradice a mnohdy až podezřele výhodné nabídky. Ale zdání může klamat a není jisté, že pokud je banka nová, tak že je nespolehlivá. Podívejme se na jednu, která se na našem trhu uchytla a je velmi populární. Jedná se o Air Bank.

O Air Bank

Na našem trhu se poprvé objevila v listopadu roku 2011. Licenci dostala již v květnu roku 2011 od České národní banky. Banka je členem slupiny PPF. Tato skupina patří mezi největší finanční a investiční společnosti, které se ve střední a východní Evropě vyskytují. Air Bank vlastní Petr Kellner. Banka se zaměřuje na poskytování služeb pro fyzické osoby, ale i menší podnikatele. Významně se zaměřuje na inovaci internetového bankovnictví. Je možné ale své problémy, požadavky nebo dotazy řešit v kamenných pobočkách. Banka se snaží vypadat velmi férově. Zakládá si hodně na přehlednosti, důvěryhodnosti, ale i přístupnosti. Heslem společnosti je: I banku můžete mít rádi.

Finanční produkty a služby Air Bank

Klienti mohou vybírat z velkého množství služeb.

1.  Běžný účet. Jedná se o klasický účet, který je malinko jiný, než u jiných bank. Je de výraznější hodnocení, které je typičtější pro spořicí účet. Je to podmíněno měsíčními platbami pomocí platební karty Air Bank. Pokud se ovšem karta nepoužívá, účet není úročen vůbec. Na výběr je mezi dvěma tarify – Malý a Velký. Ke každému tarifu je možné mít až deset účtů zdarma, tři spořicí účty a dvě platební karty. Malý tarif je navíc zcela zdarma. Velký je zpoplatněn měsíčním poplatkem 100 Kč. Výběr je možný na terminálech Sazky. Kromě toho si může klient zvolit Chytré inkaso, což je aplikace pro chytré mobilní telefony.

2.  Spořicí účet. Úroková sazba u Air Bank je třetí nejvyšší v České republice. Vklad je omezen na výši maximálně jeden milion korun. Peníze má klient stále k dispozici, což je velká výhoda pro klienty, kteří si tak mohou peníze kdykoliv nechat převést na svůj běžný účet. Kromě českých korun je možné spořit také v eurech, nebo amerických dolarech. Pokud si chcete zavést spořicí účet, nemusíte chodit do banky. Je možné ho sjednat i prostřednictvím internetu. Pomocí internetového bankovnictví si zde můžete vytvořit až deset obálek, kterým je možné dát jméno podle toho, na co spoříte.

3.  Půjčky. Za vyřízení se neplatí žádné poplatky. Odměnou pro klienty za včasné splacení půjčky je odpuštění několika splátek. Mimořádné splátky i předčasné splacení jsou zdarma. Prostřednictvím internetu je možné si sjednat půjčku na základě elektronické žádosti. Online tak můžete zjistit, kolik konkrétně Vám Air Bank půjčí a případně za jakých podmínek. Půjčka může být uzavřena buď online, na pobočce, prostřednictví kurýra nebo poštou.

4.  Refinancování půjček. Refinancování půjček je v poslední době poměrně moderní a lidé se snaží ho co nejvíce využívat. Refinancování půjček znamená jejich sloučení do jedné. Půjčky mohou být od různých bank. Refinancování se provádí bez poplatků. Je možné refinancovat hotovostní půjčky, kreditní i splátkové karty, ale i kontokorent.

Internetové bankovnictví Air Bank

Internetové bankovnictví je moderní způsob, jak mít své finance neustále pod kontrolou. Prostřednictvím něj lze provádět většinu finančních transakcí. Klient se může spolehnout na bezpečnost. Spojení je stráženo šifrovacím certifikátem, který vydává společnost Verisign.

Moderní internetové bankovnictví nabízí svým klientům mnoho služeb, jako například přehlednou navigaci, zvolení domovské stránky, jednoduché přesouvání peněz mezi účty, zrušení poplatku v historii transakcí, využití internetového bankovnictví jako e-mailu, online dokumenty nebo možnost pojmenovat účty.

další zajímavé články
  • Snadná dostupnost, vyšší náklady - to jsou rychlé půjčky
  • Co je a jak na pasivní finanční příjem
  • P2P půjčka - šance pro investory a pro žadatele o úvěr
  • Refinancování hypotéky
  • Eskontní úvěr
  • Vysvětlení pojmů superhrubá, hrubá a čistá mzda
  • Jiný název pro půjčku před výplatou? Rozhodně Finská půjčka
  • Půjčka až domů a bez poplatku. Známe tu nejlepší!
  • Půjčky na směnku
  • Co dělat když zaměstnavatel neplatí mzdu