Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčíme i živnostníkům - zažádejte si online

Kdo rozjíždí podnikání, potřebuje peníze. Hodí se ale i tehdy, když už je obchodní značka dobře zavedená, ale faktury jsou stále neproplacené a nelze na nic čekat, protože složenky křičí, že se blíží datum splatnosti. Od toho tu jsou ale půjčky pro živnostníky, které přijdou vhod, když je prostě nejhůř. A rozhodně je třeba dodat, že je z čeho vybírat – někdy nezbyde nic jiného, než využít srovnávač a přehledně si vše prohlédnout na jediné obrazovce. Sami byste totiž vše ověřovali a zjišťovali přinejmenším několik hodin!

Výběr nechte na profesionálech

Pokud si nevíte rady s volbou půjčky, rozhodně si můžete nechat podat pomocnou ruku v podobě srovnávačů, které vše vypočítají doslova za pár okamžiků. Skvělá je třeba taková Vitacredit půjčka, díky níž si můžete bez větších problémů přijít až na sumu do výše 1,88 milionu korun. Minimum pro sjednání úvěru je zde padesát tisíc korun, můžete tedy bez problémů koupit nový byt nebo třeba rekonstruovat ten stávající. Vyžadováno je však ručení Vámi vlastněnou nemovitostí, ale to je snad pochopitelné.

Splatnost je možné natáhnout až na patnáct let, takže jde o opravdu dlouhodobý úvěr. Úroková sazba začíná těsně pod magickou hranicí deseti procentních bodů. Během týdne peníze na ruku? To je prostě výjimečná rychlost, kterou ocení úplně všichni. Splatit úvěr můžete navíc bez sankcí předčasně, vůbec nic se v takovém případě neděje!

Co třeba peníze od Door Financial?

Door Financial půjčka má jistě také mnoho zajímavého snad úplně pro kohokoliv! Vhod přijde hlavně těm, kteří potřebují menší úvěr a na peníze opravdu spěchají, protože tak nějak včera bylo pozdě. Vyžádejte si obratem po internetu sumu mezi pěti a padesáti tisíci korunami, splatnost lze rozložit až na dobu jednoho roku. Žádný ručitel, peníze ihned v hotovosti a na cokoliv jen zrovna potřebujete, účel se tu prostě neřeší.

další zajímavé články
  • Revolvingový úvěr
  • Co dělat, kdy splátky hypotéky přerostou před hlavu
  • Možnosti půjček pro podnikatele
  • Sedm kroků k úspěšnému získání hypotéky na bydlení
  • Jak hledat tu nejlepší půjčku?
  • Nebezpečí přepojištění a podpojištění
  • Na co si dát pozor při koupi auta?
  • Vyberte si férovou půjčku a získejte peníze zdarma!
  • Jak se vyrovnat s dluhy
  • Nebankovní půjčky jsou stále velice oblíbené