Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčit si i banky nebo u nebankovní společnosti?

Ocitli jste se v situaci, kdy si potřebujete půjčit, ale nevíte, zda je lepší půjčit si u banky nebo nebankovní společnosti? Pro půjčku v bance se můžete rozhodnout, pokud si chcete půjčit na delší dobu, vyšší částky a máte stabilní příjem. Rovněž musíte mít čisté záznamy v rejstříku dlužníků. Banky v Čr mají velmi přísné podmínky pro posouzení klienta, a tak se žádostí o půjčku má problém uspět žena na mateřské nebo začínající podnikatel a hlavně nezaměstnaní. Naopak nejmenší problém získat půjčku má student nebo zaměstnanec s pracovní smlouvou na neurčito, případně opravdu letitý klienty banky. 

Pokud si chcete půjčit s mnohem mírnějšími podmínkami pro posouzení vaší bonity nebo potřebujete peníze okamžitě a spokojíte se s menší částkou, pak volte nebankovní půjčky.Nad nebankovními půjčkami má dohled pouze Česká obchodní inspekce. Společnosti, které poskytují nebankovní půjčky nenahlížejí do registru dlužníků a nedokládáte své příjmy. Pokud ručíte nemovitostí, pak nevadí, že máte exekuce. Nebankovní půjčky jsou zpravidla neúčelové a vyplácejí se ihned na účet. Podmínkou pro získání půjčky je mít více než 18 let, stabilní příjem, vlastní účet v bance. Peníze použijete podle svého uvážení na Vánoce, dovolenou nebo na úhradu faktur za zboží a služby.

Oblíbenou a spolehlivou půjčkou v bance je Air bank půjčka.Půjčit si můžete až 600 000 korun za výhodných podmínek se splatností až 72 měsíců. Sjednání půjčky je velmi jednoduché. Pokud splácíte půjčku řádně, pak vám Air bank nabídne výhodný úrok 9,9%. Navíc vám vrátí několik splátek zpět. Pro získání půjčky je potřeba si nejprve založit účet v bance. Budou z něj odcházet splátky půjčky a rovněž vám zde bude vyplacena. O půjčku si lze požádat telefonicky, osobně na pobočce, online a stávající klienti i ve svém internetovém bankovnictví, kde okamžitě znají výsledek posouzení žádosti. Je potřeba mít stabilní příjem, u částek nad 300 000 korun i spolužadatele. Chcete jen menší půjčku? Můžete získat až 4500 kč na 30 dní.

další zajímavé články
  • Evropská karta mládeže EURO26
  • Snadná dostupnost, vyšší náklady - to jsou rychlé půjčky
  • Jak vybrat dobrého finančního poradce
  • Jak probíhá exekuce?
  • Dědictví ze zákona bez závěti
  • Co je a jak na pasivní finanční příjem
  • Rychlé půjčky bez nahlížení do registru dlužníků
  • Půjčka 5000 Kč před výplatou
  • ESSOX půjčka online všem
  • Půjčky pro podnikatele