Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčka až domů a bez poplatku. Známe tu nejlepší!

Sháníte půjčku, ale online půjčkám nevěříte a jezdit na pobočku nemáte čas? Co takhle půjčka až k vám domů? Nemusíte se o nic starat a peníze vám doručí obchodní zástupce. Půjčky až domů nabízí jen několik českých společností. Všechny jsou spolehlivé a ověřené. Která je ta nejlepší?

Půjčka Smart

Chytrá půjčka pro ty, kdo mají rádi pohodlí. Půjčit si můžete až 70 000 korun v hotovosti. Peníze vám i o víkendu doručí obchodní zástupce k vám domů. Díky tomu, že společnost neprověřuje registry, je Půjčka Smart vhodná i pro problémové klienty. Půjčka je skvělá pro zaměstnance, důchodce i ženy na mateřské. Počítejte s vyšším úročením. Splátky hradíte jednou za měsíc do rukou obchodního zástupce podle předepsaného splátkového kalendáře. Díky dlouhodobé splatnosti můžete půjčku využít na nákup nové elektroniky, pračky, myčky, nábytku. Splatnost je 13-16 měsíců. Úroková sazba je závislá na částce a době splatnosti. Pokud nemáte dostatečnou bonitu, budete vyzváni, aby jste si zajistili spolužadatele nebo ručitele.

U této půjčky je výhodou, že nemusíte být vlastníkem účtu  v bance, obchodní zástupce vás procesem půjčky provede a vysvětlí vám vše potřebné. Půjčku nabízí společnost Jet Money s.r.o. Již  patnáct let. Obslouží vás hustá síť obchodních zástupců, kteří působí ve všech městech ČR.

Co je k získání půjčky potřeba?

Doložit zdroj příjmů – důchodový výměr, pracovní smlouva, několik faktur od osvč, apod. Rovněž doklady, jež potvrdí, že bydlíte na uvedené adrese- smlouva od operátora, energií, nájemní či kupní smlouva. O půjčku si zažádáte telefonicky nebo online. Následně se s vámi spojí vybraný obchodní zástupce z vašeho regionu. Vyžádá si podrobnější informace o příjmech a výdajích. Poté zašle údaje k vyhodnocení. Pokud je půjčka schválena, peníze vám doručí v dohodnutém termínu. Pak už stačí jen podepsat smlouvu a domluvit se na termínu první splátky.  Po několika řádných splátkách si můžete půjčku refinancovat. Smlouva je přehledná a podmínky jsou jasně dané. V případě potřeby si můžete splátky předplatit nebo zaplatit část půjčky nebo celou kdykoliv předčasně. Tyto půjčky bez poplatku jsou velmi výhodné a rychle vyřízené.

Pro koho je půjčka vhodná?

Pro osoby starší 18 let. Je to vhodná alternativa nebankovních půjček, která zákazníkům nabízí zázemí silné společnosti a určitý komfort co se týče vyřizování půjčky. Peníze se hodí v případě, že potřebujete zaplatit nečekané výdaje nebo na plánovaný nákup věcí. Hledáte spolehlivou půjčku? Bezúročná půjčka vám nabídnou informace k hotovostním půjčkám. Můžete být zaměstnanec, začínající podnikatel nebo žena na mateřské a přesto si pohodlně půjčíte.

Jaké mají výhody a nevýhody hotovostní půjčky

Velkou výhodou hotovostní půjčky je vyplacení na ruku přímo u vás doma, minimální papírování. Půjčky jsou bez ručitele či zástavy. Půjčit si 70 000 kč můžete v závislosti na výši příjmu. Není nutné mít přitom bankovní účet. Výhodné je i poskytování půjček bez ohledu na úvěrovou historii klienta a jeho platební morálku. Společnost má své vlastní skórování klientů. Na základě určitého počtu bodů půjčku dostanete. Peníze vám vyplatí po podpisu smlouvy obchodní zástupce. Půjčky chodí vybírat k vám domů,  v dohodnutém termínu. Oproti podpisu zákaznické karty vám odečte splátku od dlužné částky.

Nevýhodou této půjčky je vysoké úročení, při malé bonitě nutnost ručitele. Rovněž  s výplatou půjčky zaplatíte první splátku. Je dobré se na toto zeptat předem obchodního zástupce.

další zajímavé články
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Americká hypotéka bez registru
  • Půjčka do výplaty na složenku
  • Potřebuji peníze aneb jednoduché řešení v podobě nebankovní půjčky
  • Zdravotní pojištění zaměstnanců
  • Konsolidace půjček
  • Založení a vznik akciové společnosti
  • Jak vydělat nějaké peníze navíc
  • Úskalí internetových nebankovních půjček
  • Půjčka bez doložení příjmu Cetelem