Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčka bez doložení příjmu

Ti, kdo poskytují a schvalují půjčky, bývají často rozmanitě nároční. Většinou se dá říci, že o něco náročnější na klienty jsou půjčky bankovní, zatímco půjčky nebankovní se dají označit za méně náročné. Avšak i zde se jednotlivé nebankovní produkty celkem odlišují. Jednoduše dostupným produktem bývá půjčka bez doložení příjmu.

Obecně k půjčce bez doložení příjmu

Půjčka bez dokládání příjmů je finančním produktem, jenž se dá objevit v nabídce více nebankovních společností. Bankovní instituce většinou bývají přísnější na žadatele o půjčky a potřebují doložení příjmů. Ale i u řady půjček nebankovních společností je dokládání příjmů jednou ze základních podmínek pro odsouhlasení půjčky. Půjčky bez dokládání příjmů jsou poměrně oblíbené, protože mnoho lidí není schopno příjmy doložit. Ale neschopnost doložit příjmů nutně nemusí znamenat nemožnost splácet. To si samozřejmě musí každý dopředu rozvážit, jestli má na to splácet každý měsíc. Půjčování bez doložení příjmů bývá krátkodobější a poskytována je nižší cifra. Díky tomu je potom možné, aby poskytovatel půjčky mohl nabízet produkty bez zdlouhavého prokazování možnosti splácet.

Kladné stránky půjčky bez doložení příjmů

Lidé hledají v půjčce bez doložení příjmů tyto výhody:

dobrá dostupnost: Valná část poskytovatelů potřebuje potvrzení příjmů, což se může pro řadu lidí jevit jako zádrhel. Půjčky bez doložení příjmů se pokouší o poskytování produktu širokému spektru žadatelů, takže i lidem, kteří nedisponují pravidelnými příjmy či nemají vůbec žádné.

absence administrativy: Z administrativního hlediska nejsou půjčky bez doložení příjmů vůbec náročné. Nemusíte samozřejmě dokládat příjmy, ale většinou nejsou požadovány ani žádné další dokumenty.

svižnost: Vzhledem k tomu, že poskytovatel má na žadatele o půjčení peněz minimální nároky, trvá vyřízení půjčky velice krátkou dobu. Není třeba na peníze zdlouhavě čekat, což jistě mnoho lidí přivítá. Zvlášť ti, kdo jsou překvapeni neočekávanými výdaji.

bez účelu: Peníze z půjčky bez doložení příjmů většinou můžete použít, jak pouze vy chcete.

sjednání přes internet: O půjčku se dá zažádat moderním způsobem - tedy přes internet. Stačí vyplnit online formulář. Není nutné nikam docházet a žádost o půjčku zvládne opravdu každý.

Záporné stránky půjčky bez doložení příjmů

Výhody nebo nevýhody půjčky bez doložení příjmů se většinou odvíjí od toho, na koho se s žádostí o půjčku obrátíte. Pokaždé musíte důsledně prostudovat úrokovou sazbu a všechny poplatky spojené s půjčkou. Také je důležité sledovat reference nebankovní společnosti, protože i mezi poskytovateli půjček najdete neseriózní společnosti. Půjčky bez doložení příjmu obecně představují vyšší riziko, že se ocitnete v dluhové pasti. To z toho důvodu, že jsou snáze dostupné a sami si musíte zvážit, jestli budete mít možnost splatit dluhy. Opravdu realisticky zvažte možnosti!

Společnosti poskytující půjčky bez doložení příjmů

Dají se najít různé nebankovní společnosti poskytující půjčku bez doložení příjmů. Řada jich je naprosto bezejmenných, ale někteří poskytovatelé se řadí k již prověřeným. Nyní si blíže prostudujme nabídku tří poskytovatelů:

Ferratum

Ferratum se řadí k nebankovním společnostem, jež po vás nebudou požadovat potvrzení o příjmech. Jedná se o společnost finského původu, která se stala poměrně oblíbenou a díky tomu se z této severské země přesunula i do dalších evropských zemí, Českou republiku nevyjímaje. Ferratum nejenom nabízí půjčku bez dokládání příjmů, ale také je spojena s dalšími specifiky, díky nimž je u žadatelů mezi poskytovateli poměrně oblíbená. Patří k nim svižné vyřízení, pevné poplatky namísto úroků či krátkodobé půjčky na nižší sumu peněz. To všechno dělá z produktu velice zajímavou možnost, jak si zapůjčit peníze. Můžete se setkat také s označením půjčka před výplatou, protože si půjčujete menší částky na kratší dobu. Společnost Ferratum zapůjčuje mezi jedním až deseti tisíci korun se splatností 7 až 45 dní.

Omega půjčka

Omega půjčka patří k produktům společnosti Dollar Financial Czech Republic. Tato společnost nabízí rychlou půjčku - tzv. SMS půjčku. Není nutno dodávat jakékoliv potvrzení, a proto se půjčka hodí pro studenty, důchodce i nezaměstnané. Půjčka je vyřízena svižným tempem a hodí se i jako půjčka před výplatou, krátkodobém nedostatku peněz a při nenadálých výdajích.

Půjčka 7

Nebankovní společnost Kontex Trade Internation poskytuje Půjčku 7. Společnost nabízí spotřebitelské úvěry menšího rozsahu v rozmezí od jednoho do pěti tisíc korun na dobu 7 - 28 dnů. Tato doba se navíc dá prodloužit. Není nutný žádný ručitel a nepotřebujete ani dokazovat, na co si peníze zapůjčujete. Z toho důvodu je Půjčka 7 jednoduše dostupná a rychlá, což řada žadatelů o půjčky potřebuje.

další zajímavé články
  • Centrální registr dlužníků
  • Půjčka 5000 Kč z pohodlí domova
  • Půjčky pro důchodce a seniory
  • Stavební spoření a další služby od Českomoravské stavební spořitelny
  • Půjčky pro podnikatele
  • Vyberte si férovou půjčku a získejte peníze zdarma!
  • Půjčky do 10 000 Kč jsou stále dostupné
  • Půjčka 5000 Kč před výplatou
  • Dluhopisy vs. akcie
  • Jak probíhá vyřizování hypotéky