Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčka bez doložení příjmu

V dnešní době se půjčka obejde bez mnoha náležitostí, které byly v minulosti takřka nezbytné. Zkrátka a dobře, neztrácí se čas věcmi, bez nichž se lze dobře obejít. Mezi ně patří i nutnost dokládat trvalý příjem, a to i v případě menších půjček. Současná situace je taková, že u menších úvěrů (takzvané mikroúvěry, zpravidla do výše deseti tisíc korun) příjem dokládat nemusíte. Ušetříte čas a samozřejmě to prospěje i vašemu soukromí. Každý přeci nemusí vědět, kolik zrovna teď vyděláváte, že?

Půjčení peněz je otázka krátké chvilky

Když se řekne půjčka bez doložení příjmu, mnohým se jistě vybaví přímo abnormální rychlost sjednání. Peníze ještě týž den, kdy proběhla žádost. Rychle, bez rizika, bez papírování, bez osobního kontaktu s kurýrem. Všechno vyřizuje počítačový automat, je teda zajištěna bezchybnost, protože lidský faktor do celé transakce vstupuje jen velmi omezeně. Ručitel, smlouva na několik stránek, hmotná zástava, poplatky navíc – tohle tu tedy určitě nečekejte. Zaplatíte totiž jen a pouze domluvený úrok, který se nebude během období splatnosti nijak měnit. Férové podmínky úplně pro všechny.

Peníze se objeví na vašem účtu v řádu desítek minut, jednoduchý formulář celé žádosti je dostupný online a jeho vyplnění je vlastně otázkou maximálně jedné minuty. Přehledně, bleskově, co si více ještě přát? Nutnost ověřovat klientovy příjmy nebo nahlížet do registru dlužníků už není u nebankovních poskytovatelů pravidlem. Šanci získat rychlou půjčku má tedy naprosto každý žadatel, půjčka bez doložení příjmu je zkrátka skvělá. Splnit musíte jen minimum podmínek.

A jaké podmínky že to vlastně jsou?

Plnoletost, vlastní účet v některé tuzemské bance a přístup k internetu. Zákon zapovídá půjčit peníze všem, kteří jsou mladší osmnácti let. A je pravdou, že někteří poskytovatelé, fungující jako dceřiná společnost zahraniční firmy, berou v potaz zákony své domovské země. V určitých případech se tedy dočkáte půjčky až jako dvacetiletí. 

další zajímavé články
  • Půjčky pro nezaměstnané
  • Dluhopisy vs. akcie
  • Konsolidace půjček
  • Půjčka bez potvrzení příjmu
  • Hypotéka bez dokládání faktury
  • Jak probíhá exekuce?
  • Co dělat, kdy splátky hypotéky přerostou před hlavu
  • Rychlé půjčky
  • Revolvingový úvěr
  • Stavební spoření a další služby od Českomoravské stavební spořitelny