Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Každý jistě někdy slyšel o některé nebankovní společnosti působící na českém trhu s financemi. Řada lidí s nimi má dokonce osobní zkušenosti. Mezi poměrně důležité produkty se řadí půjčka bez doložení příjmu od společnosti Cetelem.

Obecné informace o společnosti Cetelem

Ještě než se blíže podíváme na samotnou půjčku od společnosti Cetelem, zaostříme na samotného poskytovatele a jeho nabídky. Společnost Cetelem je silnou a už stabilní nebankovní společností, jež na našem trhu působí déle než patnáct roků. Za tu dobu její produkty prošly určitým vývojem a její nabídky využilo mnoho zájemců. Cetelem je dceřinou společností významné francouzské banky BNP Paribas Personal Finance, která poskytuje úvěry již od padesátých let dvacátého století a svoje pobočky a společnosti má ve více než třiceti státech po celém světě. Společnost se pokouší o poskytování jednoduchých půjček, lae také klade důraz na zodpovědný přístup k úvěrování. Je taktéž členem několika důležitých asociací - SOLUS, Sdružení pro bankovní karty, Asociace pro elektronickou komerci, Česká leasingová a finanční asociace, MasterCard International.

Produkty společnosti Cetelem

Společnost Cetelem svým klientům nabízí možnost vzít si některý z těchto produktů:

osobní půjčka: Získat můžete zápůjčku od dvaceti tisíc korun až do výše jednoho milionu korun na maximální dobu deseti roků. Nejsou zde žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru ani za mimořádnou splátku nebo za předčasné splacení.

kreditní karta: Tento produkt se řadí k nejrozšířenějším u nás a nabízí řadu výhod. Bezúročné období je až 55 dní.

nákup na splátky: Společnost spolupracuje s mnoha prodejci spotřebního zboží, takže si můžete pořídit zboží a splácet ho postupně.

auto-moto: Jedná se o účelovou půjčku specializovanou na zakoupení automobilu. Není zapotřebí žádný ručitel a do výše dvou set tisíc korun nepotřebujete sjednávat ani žádné havarijní pojištění.

pojištění: U společnosti Cetelem lze též dojednat několik druhů pojištění - pojištění proti zneužití karty, úrazové pojištění, pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů, pojištění karty a osobních věcí apod.

Půjčka bez dokládání příjmů Cetelem

Půjčka bez doložení příjmů od společnosti Cetelem se dá označit za univerzální produkt této společnosti. Peníze totiž můžete využít libovolně a produkt je přizpůsobený nárokům většiny žadatelů. Během sjednávání půjčky můžete vybírat z několika variant dle částky a doby splatnosti, která je preferována. Z globálního pohledu vám půjčka dává řadu možností. Půjčky bez dokládání příjmů jsou obecně poměrně oblíbené a v poslední době stále rozšířenější. Jejich charakteristický znak lze vyčíst z názvu - žadatel nemusí dokazovat pravidelné příjmy. To je kladná stránka pro ty, kdo nemají možnost příjmy prokázat, nebo ví, že by jim byla půjčka jinde zamítnuta z jiného důvodu.

Kladné stránky půjčky bez dokládání příjmů Cetelem

K nejzajímavějším vlastnostem půjčky bez dokládání příjmů od společnosti Cetelem patří:

dobrá dostupnost: V rámci této půjčky se sice zjišťuje bonita žadatele, ale přesto se dá zápůjčka získat za mnohem snazších podmínek než u bankovních institucí. Pokud nemáte zájem na dokládání příjmů, pak je tato zápůjčka vhodná právě pro vás.

stabilní společnost: Cetelem je lety prověřená firma, takže se nemusíte obávat, že si vezmete peníze od někoho nespolehlivého.

dobrá cena: Nebankovní společnosti musí s ohledem na konkurenci udržovat dobré úrokové sazby. Zápůjčka se zbytečně neprodražuje i díky tomu, že sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu, mimořádná splátka či předčasné splacení, to vše je zdarma.

možnost pojištění: Společnost nabízí také možnost sjednat si k finančním produktům pojištění. Lze si ho nastavit přesně podle vlastních potřeb.

snadné sjednání: Půjčku od společnosti Cetelem si klidně můžete vzít přes internet a nemusíte zbytečně docházet někam na pobočku. Další možností je telefonické sjednání.

neúčelovost: Peníze od společnosti Cetelem si lze zapůjčit úplně na cokoliv, ale také můžete využít účelovou půjčku. Půjčka bez dokládání příjmů je ovšem neúčelová, takže peníze máte k dispozici na cokoliv.

další zajímavé články
  • Eskontní úvěr
  • Půjčky do 20 000 Kč snadno a rychle
  • Jak vydělat nějaké peníze navíc
  • Konsolidace půjček
  • Zdravotní pojištění zaměstnanců
  • Kreditní karta pro každého
  • Jak vybrat dobrého finančního poradce
  • Kolik stojí studium na vysoké škole?
  • Rychlé půjčky bez nahlížení do registru dlužníků
  • Založení a vznik akciové společnosti