Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Půjčky do 20 000 Kč snadno a rychle

Jsou půjčky (především ty bankovní), u kterých je jejich vyřízení poměrně zdlouhavé a než peníze dostanete, musíte předložit celou řadu dokladů a dokumentů. Pokud Vám ale stačí jen menší částka, můžete si vybrat z široké nabídky různých nebankovních společností, které nabízejí velmi rychlé a snadno dostupné půjčky, jež jsou ideální pro ty, kteří potřebují hotovost co nejrychleji. V tomto článku jsme pro Vás vybrali několik tipů na půjčky do 20 000 Kč , které můžete získat snadno a rychle.

CreditON půjčka

Jednu z takovýchto rychlých půjček nabízí společnost CreditOn. Hned napoprvé si můžete půjčit maximálně 4 000 Kč, jakmile budete mít první úvěr řádně splacený, maximální limit se Vám zvedne. Nejvyšší částka, kterou CreditOn poskytuje, je 20 000 Kč. Vždy se ale jedná pouze o krátkodobé úvěry, u nichž je doba splatnosti max. jeden měsíc. Stejně jako většina konkurenčních poskytovatelů, tak i CreditOn půjčka ale umožňuje prodloužení půjčky – opět maximálně o 30 dní. Vyřízení půjčky je velmi snadné a rychlé, nemusíte nikam chodit a vše si zařídíte přes internet z pohodlí Vašeho domova. Abyste úvěr mohli dostat, musí Vám ale být alespoň 23 let, musíte mít vlastní bankovní účet a měsíční příjem minimálně 6 000 Kč. Více informací a recenzi této půjčky najdete na stránkách Coolpůjčky.cz.

Via SMS půjčka 

Další rychlou půjčkou, která je v mnoha ohledech ještě výhodnější než CreditOn, je Via SMS půjčka. Ta má jednu velkou přednost – pokud si ji berete poprvé, máte ji zcela zdarma bez dalších poplatků a úroků. Můžete si půjčit až 4 500 Kč na 30 dní a pokud úvěr splatíte včas, nebude Vám účtován žádný další poplatek. Via SMS půjčka je určená pro občany ČR ve věku mezi 20 až 65 roky a zažádat si o ni můžete snadno a rychle online. U opakovaných půjček (ty jsou až do 12 000 Kč) si lze o peníze zažádat nejen online, ale i pomocí SMS zprávy. Bližší podrobnosti o půjčce Via SMS si můžete přečíst na webu Vyhodnaky.cz, který se zaměřuje čistě na recenze půjček. 

Půjčka 20 000 každému ihned 

Pokud nejste rozhodnutí, u které společnosti si o půjčku požádat, nebo si prostě chcete nejdříve porovnat co nejvíce nabídek, doporučujeme Vám využít služby internetového srovnávače půjček. Jedním z nejlepších jsou Coolpůjčky.cz, které nabízejí desítky kvalitních recenzí na nebankovní i bankovní půjčky. Na tomto webu si tak můžete všechny nabídky porovnat a rovnou si i podat žádost. Velkou výhodou je i to, že nemusíte vyhledávat každou půjčku zvlášť, ale všechny informace máte pěkně pohromadě na jednom místě. Pokud potřebujete jen menší půjčku do 20 000 Kč, jednoduše zadáte do vyhledávacího políčka tuto částku a po kliknutí na Zobrazit nabídky se Vám zobrazí přehled všech společností, které půjčky do 20 000 Kč snadno a rychle poskytují.

další zajímavé články
  • Půjčky pro důchodce a seniory
  • Nebankovní půjčky
  • Půjčka v hotovosti stále ještě existuje
  • Online půjčka 10 000 všem hned na účet
  • Vyberte si férovou půjčku a získejte peníze zdarma!
  • Založení a vznik akciové společnosti
  • Co dělat, kdy splátky hypotéky přerostou před hlavu
  • Možnosti půjček pro podnikatele
  • Americká hypotéka
  • Finance pro studenty