Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Víkendová rychlá půjčka do 10 minut

Spousta z nás se již v minulosti určitě někdy dostala do situace, kdy jste nečekaně potřebovali půjčit určitou sumu peněz, ale vzhledem k tomu, že byl právě víkend, tak jste bohužel žádnou možnost neměli, neboť všechny banky mají v tomto čase zavřeno.  V dnešní době už to však není neřešitelný problém, neboť můžete využít i nebankovních společností.

Půjčka během 10 ti minut?

Právě nebankovní instituce poskytují své služby v podstatě non stop, to znamená i během víkendů a navíc jsou schopny schválit žádost během cca deseti minut. Tento typ půjčky může být v určitých situacích velmi výhodný, neboť je možné ji zařídit v opravdu rekordním časovém horizontu. Tyto víkendové půjčky  nabízejí pouze některé nebankovní společnosti, ale jejich jednání bývá velice vstřícné a rychlé. Poskytnuté finanční prostředky můžete mít na svém účtu již během deseti minut a vzhledem k tomu, že tato krátkodobá půjčka je neúčelová, můžete je využít na cokoli, aniž byste museli prokazovat její použití. Dobu splatnosti lze zpravidla nastavit v rozmezí od pěti do třiceti dnů. Žádost lze vyplnit kdykoli během 24 hodin , ale samozřejmě i víkendové půjčky mají své podmínky poskytnutí.

Víkendové půjčky – podmínky

Základní podmínkou pro poskytnutí je plnoletost žadatele a občanství České republiky. Dále musíte poskytnout telefonní číslo, číslo bankovního účtu a emailovou adresu. Někteří poskytovatelé mohou požadovat k ověření identity a platnosti čísla účtu zaplacení určitého registračního poplatku.

Víkendová půjčka – její vyřízení

Jak vlastně probíhá celé vyřízení takové víkendové půjčky? Proces je poměrně jednoduchý. Nejprve se pomocí SMS zprávy zaregistrujete na internetové stránky vybrané nebankovní společnosti a téměř obratem vám přijde vyjádření, zda na danou půjčku máte nárok. Tento úvěr vám může pomoci především v nečekaných situacích, kdy se vám např. pokazí nějaký domácí spotřebič a vy ho ihned potřebujete nahradit novým. V případě, že nemáte po ruce finanční rezervu, můžete využít tohoto finančního produktu. Mezi poskytovatele těchto víkendových půjček patří např. společnost Ferratum, která pružně poskytuje potřebné informace a je schopná vám půjčku vyřídit non stop.

Tento typ úvěru je dostupný téměř pro každého a ve většině případů je žádost kladně vyřízena. Proces schvalování je spíše formalitou, neboť se většinou jedná o malé částky, které by měl být schopen splatit kdokoli. Nicméně i přesto bychom se měli raději snažit vytvořit si vlastní finanční rezervu, abychom případné krizové situace nemuseli řešit pomocí nebankovních společností. Víkendové půjčky jsou spíše módním trendem bez dlouhodobějších vyhlídek na úspěch.

Podobně bleskový charakter mají také např. půjčky  od firmy Elephant Orchestra. Zde rovněž vyplníte žádost a peníze vidíte během chvíle na svém účtu. Pro nové klienty zpravidla bývá omezení ve výši úvěru, zákazníci již prověření mívají nárok na vyšší částky.

další zajímavé články
  • Stavební spoření a další služby od Českomoravské stavební spořitelny
  • Nebankovní půjčky, kde vám opravdu půjčí
  • Online půjčka 10 000 všem hned na účet
  • Kredito 24 - rychlá půjčka Kredito24
  • Sedm kroků k úspěšnému získání hypotéky na bydlení
  • Centrální registr dlužníků
  • Jak vyhlásit osobní bankrot a jaké jsou podmínky
  • Pojištění odpovědnosti
  • Předčasné splacení hypotéky se nemusí vyplatit
  • Půjčit si i banky nebo u nebankovní společnosti?