Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Vyberte si férovou půjčku a získejte peníze zdarma!

Když vám „teče do bot“, protože jste to přepálili s utrácením, nemáte peníze a do výplaty je ještě daleko, jako nejlepší řešení této situace se nabízí nebankovní půjčka. Jenže ne všechny nabídky skutečně pomohou. Dříve existovaly i takové, které spoustu lidí dostaly až k exekutorovi. Když musíte půjčku využít, naučte se poznat tu skutečně poctivou, vyvarujete se díky tomu řadě problémů.

Může být zdarma a rychle vyřízená

Když si něco můžete vyzkoušet zcela zdarma, je to vždy příjemnější. Naštěstí to jde i u nebankovní půjčky do výplaty. Například Via SMS s.r.o., která nabízí půjčky už od roku 2009 v Polsku, Španělsku, Litvě nebo Lotyšsku a od roku 2015 i v ČR, nabízí úvěr až do výše 8000 Kč na 30 dní zcela zdarma (platí pro všechny nové žadatele o půjčku). Její půjčka boduje u klientů hlavně díky mírným podmínkám. Jsou nastaveny tak, že si bez problémů půjčí i lidé, kteří nemohou ručit nebo je odmítli v bance. Boduje i rychlostí vyřízení, u první žádosti to trvá jen několik minut. Každou další žádost si může klient vyřídit přes jednu SMS zprávu.

Poskytovatel je členem APNÚ

Důkazem poctivosti nebankovní společnosti a toho, že její nebankovní půjčka není past, je její členství v APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Jedná se o veřejnou a nezávislou organizaci sdružující poskytovatele nebankovních úvěrů v České republice. Členové se snaží o zlepšování nebankovního sektoru. Zavazují se například k tomu, že budou dodržovat etický kodex. Právě v něm jsou jasně definována pravidla pro půjčování. Upravují i to, jak poskytovatel může prezentovat svou nabídku. Jedním z bodů kodexu je, že: poskytovatel zajistí, aby byly všechny reklamní a propagační materiály pravdivé a přiměřené, aby neobsahovaly zavádějící informace, podporovaly odpovědné poskytování úvěrů a dodržovaly veškerou platnou legislativu a předpisy.


Má požádáno o licenci

Ještě než si půjčíte, podívejte se do registru na webu ČNB. V něm jsou evidovány všechny společnosti, které splnily zákonnou podmínku a k 1. 3. 2017 si požádaly o vydání licence k poskytování nebankovního úvěru. Povinnost jim uložila novela zákona o spotřebitelském úvěru.

další zajímavé články
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Eskontní úvěr
  • Vysvětlení pojmů superhrubá, hrubá a čistá mzda
  • Předčasné splacení hypotéky se nemusí vyplatit
  • Překlenovací úvěr
  • Nebankovní hypotéka
  • Revolvingový úvěr
  • Půjčky pro důchodce a seniory
  • Znáte banku ZUNO bank?
  • Dědictví ze zákona bez závěti