Daki.cz

Ztrácíte se v nabídce finančních produktů u bank a nebankovních společností? Nejsou vám jasné některé pojmy z oboru půjček, hypoték a úvěrů? Na tomto webu bysme vám předkládáme charakteristiky základních finančních produktů. Dozvíte se obecné informace o hypotékách, konsolidacích, případně o půjčkách pro nezaměstnané. Sháníte-li, či nabízíte bezpečné půjčky, pak zkuste inzerci půjček. Perfektní přehled o vašich firemních financích vám zajistí účetní program Money S3!

Tipy na další weby

Znáte banku ZUNO bank?

Zuno Bank je na trhu financí poměrným nováčkem. Do podvědomí lidí se dostala až v roce 2011. A co to vlastně je? Jedná se o internetovou banku, která nabízí svým klientům služby za lepších podmínek, než klasické banky, teda alespoň se o to snaží.

O Zuno Bank

Jedná se teda o internetovou banku. To znamená, že se pohybujeme pouze ve světě internetu. Všechny transakce a operace jsou prováděny prostřednictvím internetu. Není nutné teda fyzicky navštívit jakoukoliv pobočku. Pokud byste jen přeci chtěli nějakou pobočku navštívit, není to možné, Zuno Bank je totiž nemá. Jedinou možností je návštěva Zuno Bank zóny, která se nachází v Praze.

Zuno Bank patří pod skupinu velmi známých rakouských bank Raiffeisen Bank International. Vklady do banky jsou velmi bezpečné. Jsou chráněny rakouským zákonem, což zajišťuje jisté bezpečí.

Banka nepůsobí jen v České republice, ale najdete ji také například na Slovenku. Její nepřehlédnutelné výhody jsou jednoduchost, otevřenost, minimální poplatky, pohodlnost, neustálý online přístup, ale také kvalitní zabezpečení.

Finanční produkty a služby Zuno Bank

Pokud již nyní uvažujete, že se k Zuno Bank přidáte, tak si ještě chvilku počkejte a přečtěte si, co Vám všechno mohou nabídnout.

1.  Běžný účet. Můžete si dokonce vybrat ze dvou typů klasických účtů. A to buď Účet nebo Účet Plus. Pro zřízení ani provoz není nutný žádný minimální vklad ani zůstatek. Peníze můžete mít všude a ihned celých dvacet čtyři hodin denně. A nyní se držte, kolik Vám toho Zuno nabízí zdarma. Zdarma je totiž vedení účtu, debetní Visa kartu, se kterou můžete běžně platit, jeden výběr z bankomatu za měsíc z bankomatu Raiffeisenbank, ale také trvalé platby a inkasa, přijaté a odeslané domácí, ale i zahraniční platby, platby kartou všude na světě, bezpečnostní sms a měsíční výpisy prostřednictvím e-mailu. Navíc je zde možnost využití nástroje Autopilot, který dovede přesouvat peníze z klasického účtu na ten spořící, podle parametrů, které vy předem nastavíte. Je teda možné, že na klasickém účtu budete mít jen tolik peněz, kolik potřebujete pro svůj běžný provoz a ostatní se Vám budou přesouvat na ten spořící, díky kterému se bude částka ještě úročit.

2.  Spořicí účet. Opět zde existují dvě varianty a to Spoření a Spoření Plus. Tento účet je velmi podobný klasickému účtu s tím rozdílem, že zde je velmi příhodný úrok. Peníze se mohou vybírat kdykoliv, aniž byste platili nějaké poplatky. Stejně tak můžete i volně peníze vkládat. Opět zde není limit nějakého minimálního zůstatku. Denně se připisují úroky. Spořit je možné jak v korunách, eurech. Tak i librách nebo dolarech. Na jednoho člověka je možné zřídit až deset spořicích účtů.

3.  Termínovaný vklad. Díky této službě můžete mít libovolně velkou částku, po dobu jednoho, tří nebo šesti měsíců, či jednoho, dvou nebo tří let. Nejsou stanoveny žádné poplatky za otevření, vedení ani uzavření termínovaného vkladu. Předčasný výběr neznamená žádné sankce, pouze nedostanete úroky. Můžete si sjednat až padesát vkladů a to v měně koruna česká, euro, britská libra nebo americký dolar.

4.  Úvěry. Potřebujete rychle peníze? Žádný problém. Můžete si opět vybrat z několika variant. A to Půjčka, Rychlá půjčka a Rezerva. Mezi těmito druhy je malinký rozdíl. Půjčka nabízí peníze za velmi výhodný, nízký úrok. Na tento program si můžete půjčit od 50 000 až do 500 000 Kč na cokoliv. Za vedení účtu se nic neplatí a Zuno poskytuje svým zákazníkům i splátkové prázdniny, což znamená, že jeden měsíc v roce nemusíte splácet. Na Rychlou půjčku si můžete půjčit od 7 500 až do 50 000 Kč. Opět můžou být peníze využity na cokoliv. Stejně také nabízí vedení účtu zdarma a splátkové prázdniny. Rezerva neboli povolené přečerpání, je možnost, jak jít do mínusu. Je známá také jako kontokorent. Rezerva se může pohybovat v řádech od 7 500 až do 100 000 Kč. Úrok se platí jen tehdy, když se rezerva používá.

5.  Kreditní karty. Spousta lidí si myslí, že vlastní kreditní kartu, a přitom má debetní kartu. Je nutné znát rozdíl mezi těmito dvěma kartami. Díky této kartě můžete nakupovat kdekoliv na světě. Vedení karty je zdarma a je možné získat až 55 denní bezúročné období. Je možné si dokonce zvolit datum splatnosti. Za opětovné vytištění PIN kódu, za výběr z bankomatu a za výběr hotovosti na pobočce jiných bank platíte poplatky. Kreditní karta se neposkytuje studentům, rodičům na mateřské dovolené nebo nezaměstnaným. Minimální měsíční příjem pro zisk kreditní karty je 6 250 Kč. Kromě toho musí být splněna podmínka plnoletosti, způsobilosti k právním jednání, účet v Zuno a také řádného splácení u Zuno, ale i jiných bank

Internetové bankovnictví Zuno Bank

Internetové bankovnictví dovoluje kontrolovat své finance všude, kde jen jste. Bankovnictví je velmi moderní, propracované a bezpečné. Tudíž se nemusíte bát o své finance. Banka se snaží zachovat velkou důvěryhodnost pro své klienty. Je to velmi důležité právě proto, protože nemá kamenné pobočky. Kromě internetového bankovnictví Zuno nabízí i telefonní bankovnictví.

I prvotní komunikace mezi klientem a Zunem probíhá elektronicky. Stačí pouze vyplnit online žádost, ke které budete potřebovat doklad totožnosti, číslo mobilu, e-mail a několik mílo dalších údajů. Kurýr pak během následující tří dnů přinese k Vám domů smlouvu a následně si můžete aktivovat účet na internetovém bankovnictví a ihned začít používat.

další zajímavé články
  • Nebankovní rychlá půjčka 10 000 ihned na účtu
  • Víkendová rychlá půjčka do 10 minut
  • Rychlé půjčky bez nahlížení do registru dlužníků
  • Půjčka až domů a bez poplatku. Známe tu nejlepší!
  • Půjčky pro podnikatele
  • Pojištění odpovědnosti
  • Půjčky pro nezaměstnané
  • Možnosti půjček pro podnikatele
  • ESSOX půjčka online všem
  • Vysvětlení pojmů superhrubá, hrubá a čistá mzda